FILMY

ŚLUBNE

WEDDING CINEMATOGRAPHER BASED IN WARSAW

Czym jest dla różnych ludzi film ślubny to kwestia stereotypów i gustów. My stawiamy na klasykę gatunku, filmowy look i niebanalne klatki zmontowane w historię o TYM dniu. Tym o którym marzyliście i który chcielibyście by trwał wiecznie. Utrwalamy go dla Was reporterskim okiem, starając się cały czas nie rzucać w oczy. Owocuje to naturalnymi, subtelnymi kadrami, które ubrane w warstwę dźwiękową tworzą smaczną przekąskę dla oczu i uszu. Enjoy!

Kasia & Maciek – Slow Wedding w Wierzbowym Ranczu

Nienachalny industrial plus natura to zawsze dobre połączenie. Dodając do tego miłych, uśmiechniętych ludzi i dobrą zabawę to musiało się udać. Wierzbowe Ranczo to nietuzinkowe miejsce na ślub i to widać! Konferansjerem nie kto inny jak Patryk Burzyński, więc i atmosfera była idealna!

WIERZBOWE RANCZO, ŻYRARDÓW, MAZOWIECKIE

K&M – Let’s go SLOW

B&D – Mi Amore

PALERMO, SYCYLIA | MAZOWSZE, POLSKA

Blanka & Dawid – Mi Amore

Ten ślub to niezwykła historia opalana Sycylijskim słońcem. Akcja klipu rozgrywa się w Palermo, sam ślub natomiast miał miejsce na Mazowszu. Lekki glamour plus południowy temperament to mieszanka wybuchowa obok której nie da się przejść obojętnie! Gotowi na film?

Paulina & Martin – Pewnego razu w Rzymie

Włoski temperament i Panna Młoda przemierzająca ulice Rzymu powoduje jedno: nieprzerwane, niekończące się wiwaty i ciekawskie spojrzenia ludzi na ulicy. W ich tradycji dotknięcie sukni Panny Młodej przynosi szczęście, dlatego macają i oblegają nas ile się da. Na filmie dało to mnóstwo reporterskich klatek i naturalnych emocji, dzięki czemu klip ślubny wygląda jakby ślub odbył się w samym centrum Rzymu!

RZYM, WŁOCHY | MŁAWA, MAZOWIECKIE, POLSKA

P&M – Once in ROME

G&K – Slow wedding w Bieszczadach

SADY ALBIGOWA, LEŻAJSK, PODKARPACKIE

Gabriela & Konrad – Film ślubny w stylu Slow Wedding | Sady Albigowa | Bieszczady

Bieszczady od zawsze nastrajały do ciekawych ujęć a ludzie ewidentnie żyją tu w myśl nurtu slow. Z tego względu od pierwszych chwil w Folwarku Sady Albigowa wiedzieliśmy, że powstanie coś nietuzinkowego. I nie myliliśmy się! Moc emocji, rustykalny klimat i super pozytywna energia udzieliła się wszystkim w efekcie czego powstał piękny film ślubny w rytmach slow wedding.

Ksenija & Martin – Plenerowy ślub w Folwarku Ruchenka

Człowiek tylko będąc blisko natury czuje prawdziwe piękno życia. Na to mogliśmy liczyć podczas ślubu plenerowego i wesela w stodole z 1920 roku na środku polskiej, malowniczej wsi. Sam ślub to polsko-austriacka mieszanka zakręconego pilota i cudownej Ksienii o korzeniach ukraińskich.

FOLWARK RUCHENKA, RUCHNA, POLSKA

K&M – Love is in the AIR

G&J – Let’s ROCK our WAY!

DWÓR SARMATA, GRODZISK MAZOWIECKI, POLSKA

Gabi & Jacek – Let’s rock our way! | Dwór Sarmata/Bieszczady

Tych ludzi nie da się nie kochać, mają dystans, luz i fajny gust co zaowocowało pięknym klipem ślubnym. Wesele odbywało się w Dworze Sarmata, ślub w drewnianym kościółku, a ujęcia plenerowe nagrywaliśmy na Połoninie Wetlińskiej, wchodząc na nią o wschodzie Słońca, średnio żywi. Efekt? Wybuchowy!

Anita & Kuba – Teatr, góry, lecą mury | Szczawnica

Nie wiedzieć czemu śluby na południu Polski zawsze obfitują w cudowną i energiczną narrację. Fabuła filmu czy zdjęć dzieje się niemal sama, wystarczy łapać te krople i pozwalać im wsiąkać w taśmę filmową. Dokładkę poproszę!

SZCZAWNICA | NOWY TARG, MAŁOPOLSKIE, POLSKA

A&K – Teatr, góry, lecą mury

Alternative VIBE in Cicha 23

CICHA 23, MARKI, MAZOWIECKIE, POLSKA

Alex & Jędrek – Alternatywny VIBE | Cicha 23

Cicha 23 to nietuzinkowe miejsce pod Warszawą żeby zorganizować tam ślub marzeń. Zabudowa, natura i klimat industrialny napawają optymizmem pod kątem kadrów i wielu zaułków, gdzie czaić mogą się kawałki układanki fabularnej, koniec końców tworzące piękny film ślubny. Nie jest zwykły i nudny, to alternatywne szaleństwo!

Ania Rusowicz – Koncert Łąkowy w Folwarku Ruchenka

Ahhh ta Ruchenka, klimatu tam panującego nie trzeba nikomu przedstawiać a kto nie był ten niech żałuje. Mimo, że tym razem nie klip ślubny a lekka relacja z konceru Ani Rusowicz z zespołem na łączce, przy ognisku, na tyłąch Folwarku. Był ogień!

FOLWARK RUCHENKA, MAZOWIECKIE, POLSKA

Koncert Łąkowy w Folwarku Ruchenka

Warsaw Polo Club perfect for wedding

WARSAW POLO CLUB | WARSZAWA

KAROLINA & MATEUSZ- Zagrajmy w Polo | Warsaw Polo Club

Grunt to mieć nastrój na świętowanie. Tu energii nie brakło, chyba nawet było jej za dużo. Warsaw Polo Club dało świetne, niecodzienne tło póki Słońce nie zaszło a wraz z tym obudziły się demony żądne imprezowej krwi. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

KAJA & MARCIN – Il ritmo dell’amore | ALBEROBELLO, AMALFI

Kochamy Włochy za klimat, architekturę i jakąś taką iskrę, która podcyca miłość. Tam gdzie dwoje ludzi się kocha, kończy się rozum.

ALBEROBELLO, AMALFI, WŁOCHY | TORUŃ, POLSKA

K&M – Il ritmo dell’amore

Ola & Paweł – Endorfina Foksal

KOLOROWE JEZIORKA, DOLNOŚLĄSKIE | ENDORFINA FOKSAL, WARSZAWA, POLSKA

OLA & PAWEŁ – Love is everywhere | ENDORFINA FOKSAL

Na deser drogi widzu prezentujemy Ci klip zrealizowany dawno temu, ślub idealny niemalże pod każdym względem. Do tej pory wracając do tego dnia pamięcią człowiek uświadamia sobie że na setki wesel taki ślub i klient trafia się raz na 50. Pełen luz, ale wszystko dopięte, w domach zero stresu, atmosfera zrywa czapki z głów. Ceremonia piękna, sala weselna petarda. Ludzkie emocje grają w najlepsze i akcja dzieje się sama. Czego chcieć więcej…

O&M – Slow Wedding Folwark Ruchenka

A oto i nasz ślub, na luzie, na łączce. To już 3 lata od tego dnia. Było idealnie, cudownie, nie da się tego opisać słowami. Zobaczcie sami, bo jest ogień!

FOLWARK RUCHENKA | MAZOWIECKIE, POLSKA

O&M – Slow Wedding Folwark Ruchenka

WEDDING SHOTS PRODUCTIONS PRESENTS LOVE STORIES RIGHT FROM THE DEEPEST HEART. WRITTEN BY OLIVIA & MICHAEL. STARRING WONDERFUL YET RANDOM PEOPLE FROM OUR LIVES. 

WEDDING PHOTOGRAPHY AND VIDEOS FULL OF NATURAL EMOTIONS & VIBE. NOT STANDARD ONES. A BIT EXTRAVAGANT AND FASHION-STYLE. OLDSCHOOLD CINEMATOGRAPHY. CLASSIC LOOK.

MUSIC BY WEDDING SHOTS. DIRECTED BY HUMAN NATURE, YOURS AND YOUR HUSBAND TO BE.

Produced by emotions and a bit of taste

Directed by your wedding DAY