o nas

Kim jesteśmy i co sprawia, że czujemy się spełnieni…

Kochamy podróże, to one sprawiają, że czujemy się wolni, poznajemy świat, ludzi, przyrodę. To buduje człowieka i jego wrażliwość. Z tego względu nie wyobrażamy sobie typowego etatu, jest kulą u nogi i symbolem zniewolenia. Od niedawna spełniamy też swoje marzenia podróżując po Europie naszym kamperem. Slow life to nasze drugie oblicze. Uwielbiamy  ocean. Woda to zdecydowanie nasz żywioł. Nurkowanie, surfowanie to must have każdego wyjazdu. Będąc w Polsce na codzień zostaje nam zadowolić się rowerem, mamy oldschoolowe single speedy i gnami nimi przez Warszawę jak tylko pogoda dopisuje!

Choć nie wyglądamy na takich to na co dzień słuchamy głównie polskiego rapu, a w przypadku Oli dodatkowo jeszcze indie rocku. Festiwale muzyczne na trawce z kraftowym piwkiem to coś zdecydowanie dla nas. Naszym oczkiem w głowie jest na czworonogi przyjaciel – mopsik, którego pewnie nie raz zobaczycie na naszych social mediach. Każdy kto nas dobrze zna wie, że mamy na jego punkcie obsesję. Czy to prawda? Cóż…nie zaprzeczymy, Lumix odmienił nasze życie. Co warto podreślić, odmienił i jako kamera i jako członek rodziny!

Czego byście o nas nie powiedzieli…

Oli jest psychofanką Harry’ego Pottera, uczy się hiszpańskiego i jej marzeniem jest wejść na Kilimandżaro. Michał interesuje się rynkiem kryptowalut i kocha stare samochody, chciałby mieć kiedyś w swoim garażu kolekcję youngtimerów.

Jesteśmy tacy sami, a jednocześnie kompletnie różni, ale zmierzamy w tę samą życiową stronę. Uzupełniamy się. I nie oglądamy TV.

Oliwia x Michał

FAQ

To takie, które na widzu wymusza zatrzymanie pokazu slajdów i zatrzymanie się w czasie żeby chłonąć emocje, kadr i to co na nim jest.

Robimy swoją robotę dobrze, profesjonalnie. Wiemy co robimy. mamy zaplecze techniczne i kupę doświadczenia. Mało rzeczy jest w stanie nas zaskoczyć. Ale najważniejsze zostawiliśmy na koniec – to nasza pasja!

Jaki jest styl naszej pracy?
Dyskretny, reportażowy, a tam gdzie można sobie na to pozwolić, kreatywny!

Czym wyróżnia się nasza oferta?
Subtelnie łączy reporterski sznyt z artystycznym wymiarem tworzonych ujęć. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?
Oczywiście! Nie bójcie się pytać i konfigurować ofertę pod swoje wymagania 😉

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?
Absolutnie nie! Po gruncie, po którym większość nie chce chodzić, my poruszamy się jak ryba w wodzie.

WEDDING SHOTS PRODUCTIONS PRESENTS LOVE STORIES RIGHT FROM THE DEEPEST HEART. WRITTEN BY OLIVIA & MICHAEL. STARRING WONDERFUL YET RANDOM PEOPLE FROM OUR LIVES. 

WEDDING PHOTOGRAPHY AND VIDEOS FULL OF NATURAL EMOTIONS & VIBE. NOT STANDARD ONES. A BIT EXTRAVAGANT AND FASHION-STYLE. OLDSCHOOLD CINEMATOGRAPHY. CLASSIC LOOK.

MUSIC BY WEDDING SHOTS. DIRECTED BY HUMAN NATURE, YOURS AND YOUR HUSBAND TO BE.

Produced by emotions and a bit of taste

Directed by your wedding DAY